Документ 1193/2005, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2005


     ЖЕБРОВСЬКОМУ         - завідувачу кафедри Кримського
Віктору Вікторовичу         державного медичного університету 
імені С.І. Георгієвського, докторові
медичних наук, професорові
ЗДІОРУКУ - завідувачу відділу Національного Сергію Івановичу інституту стратегічних досліджень,
кандидатові філософських наук, м. Київ
КОМЕНДАРЮ - професорові Ужгородського Василю Івановичу національного університету, докторові
біологічних наук, Закарпатська область
МАЗУР - директорові Криворізького ботанічного
Антоніні Юхимівні саду НАН України, кандидатові
біологічних наук, Дніпропетровська
область
ПЕНТИЛЮК - професорові Херсонського державного Марії Іванівні університету, докторові педагогічних
наук
ТОПЧІЄВУ - завідувачу кафедри Одеського Олександру Григоровичу національного університету імені
І.І. Мечникова, докторові географічних
наук, професорові
ШАРАПОВУ - проректорові, завідувачу кафедри Валерію Михайловичу Черкаського державного технологічного
університету, докторові технічних
наук, професорові
ШОРУ - завідувачу кафедри Луганського Науму Анатолійовичу державного медичного університету,
докторові медичних наук, професорові
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
КОСЯКУ - донорові, м. Рівне Олександру Миколайовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКУ - ректорові Харківського інституту Михайлу Івановичу бізнесу і менеджменту
ГУЛІ - начальникові регіонального відділення
Ігорю Володимировичу Фонду державного майна України по
Івано-Франківській області
ГУЦАЛЮК - начальникові управління Головного Людмилі Петрівні контрольно-ревізійного управління
України
ДАВИДЕНКО - головному економістові акціонерного Ларисі Серафимівні товариства "Санта Україна",
м. Первомайськ, Миколаївська область
ЗІНОВСЬКІЙ - директорові Броварської філії Лідії Василівні акціонерного товариства "Український
інноваційний банк", Київська область
КРИВОНОГУ - головному бухгалтерові Державного Леоніду Олексійовичу будівельного комбінату Управління
справами Апарату Верховної Ради
України
МИКОЛЕНКУ - першому заступникові начальника Петру Петровичу управління Державного казначейства у
місті Києві
МОГИЛЬНОМУ - головному економістові товариства Олексію Васильовичу "Довіра" Великобагачанського району,
Полтавська область
МОІСЕЄНКО - керівникові бюро державного Валентині Петрівні підприємства виробничого об'єднання
"Луганський верстатобудівний завод"
НОВАК - завідувачу відділу секретаріату Наталії Василівні Київської міської ради
РУБАН - заступникові Голови Головного Наталії Іванівні контрольно-ревізійного управління
України, м. Київ
САРАПІНУ - директорові Херсонської обласної Віктору Олексійовичу дирекції акціонерного
поштово-пенсійного банку "Аваль"
СКАРЗІ - першому заступникові начальника Михайлу Олександровичу головного фінансового управління
Донецької обласної державної
адміністрації
ТАРАН - начальникові відділу - головному Тетяні Іванівні бухгалтерові Головного управління
економіки та інвестицій Київської
міської державної адміністрації
ТІМОФЄЄВУ - завідувачу відділу з соціальних Володимиру Олександровичу питань та праці Головного
науково-експертного управління
Апарату Верховної Ради України
ЧВАЛЮКУ - начальникові управління Володимиру Васильовичу Національного банку України в
Тернопільській області
ШУТІКОВІЙ - заступникові начальника з економіки Людмилі Йосипівні державного підприємства "Харківський
метрополітен"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ДІНЕЙКІНУ - директорові державного підприємства Григорію Івановичу "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль",
Луганська область
ІВАНОВУ - директорові структурної одиниці Сергію Олександровичу "Курахівська ТЕС", Донецька область
НЕСТЕРОВУ - старшому майстрові котельного цеху Миколі Івановичу Старобешівської ТЕС, Донецька область
РИБАЛКУ - майстрові Старобешівської ТЕС, Віктору Олександровичу Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
АЛАСАНІЯ - журналістові, директорові товариства
Зурабу Григоровичу "Медіа-група "Об'єктив", м. Харків
АРТЮШЕНКУ - фотокореспондентові газети "Дзеркало
Василю Івановичу тижня", м. Київ
ГРУШКОВИКУ - заступникові редактора газети Олегу Михайловичу "Свобода", Тернопільська область
ЖУЧИНСЬКОМУ - головному редакторові обласної газети
Анатолію Петровичу "33-й канал", Вінницька область
КІПІАНІ - ведучому програми "Подвійний доказ" Вахтангу Теймуразовичу телестудії "1+1", м. Київ
КІЧКОВСЬКОМУ - журналістові, начальникові відділу Михайлу Михайловичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
КНЯЖАНСЬКОМУ - редакторові відділу газети "День", Віталію Семеновичу м. Київ
КРУЧКУ - начальникові управління, керівнику Володимиру Дмитровичу прес-служби Міністерства юстиції
України
ЛАВРЕНЮКУ - оглядачеві газети "Голос України", Сергію Івановичу м. Київ
ЛИХОВІЮ - заступникові головного редактора Дмитру Вікторовичу газети "Україна молода", м. Київ
МЕХЕДІ - генеральному директорові телекомпанії
Віталію Валерійовичу "НІС ТВ", м. Миколаїв
НАЗАРЕНКУ - редакторові менської районної газети
Олександру Васильовичу "Наше слово", Чернігівська область
НИКОРОВИЧУ - редакторові відділу редакції газети Ігорю Богдановичу "Галичина", м. Івано-Франківськ
ПАСТУХОВІЙ - головному редакторові Валентині Миколаївні телерадіокомпанії "Мукачеве
(М-студіо)", Закарпатська область
ПИЩИКУ - коментаторові Національної Володимиру Івановичу радіокомпанії України, м. Київ
РУБАНУ - радникові Президента України Юрію Григоровичу
САКУН - головному редакторові газети Юлії Олександрівні "Молодь Черкащини"
СТЕЦЮ - генеральному продюсерові "5 каналу" Юрію Ярославовичу телебачення України, м. Київ
ТКАЧУКУ - директорові державного комунального Валерію Павловичу підприємства "Телерадіокомпанія "Київ"
ТУЗОВУ - головному редакторові новин Дмитру Олеговичу акціонерного товариства "Телеканал
"Тоніс", м. Київ
ТОКАРЮКУ - заступникові головного редактора Михайлу Івановичу чернівецької обласної газети
"Буковина"
ФІСЮНУ - головному редакторові Сергію Васильовичу телерадіокомпанії "Ера", м. Київ
ХАЛИМОНЕНКУ - головному редакторові журналу "Дім, Миколі Івановичу сад, город", м. Київ
ХАРЧЕНКУ - головному редакторові Української Олександру Олександровичу національної інформаційної агенції
новин (УНІАН), м. Київ
ЧЕРЕДНИЧЕНКУ - випусковому редакторові служби Олесю Дмитровичу акціонерного товариства "Телеканал
"Тоніс", м. Київ
ЧИРВІ - редакторові відділу газети "Урядовий
Андрію Миколайовичу кур'єр", м. Київ
ШАРИКОВІЙ - прес-секретареві Голови Центральної Зої Кирилівні виборчої комісії
ЮХТУ - генеральному директорові товариства Олегу Ігоровичу "Агентство Телебачення Новин",
м. Харків
ЯНЕВСЬКОМУ - ведучому "5 каналу" телебачення Данилу Борисовичу України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АРБУЗОВІЙ - завідувачу Донецького міжобласного Світлані Борисівні медико-генетичного центру центральної
міської клінічної лікарні N 1
ВІЄВСЬКОМУ - головному лікарю Київської міської Анатолію Миколайовичу наркологічної клінічної лікарні
"Соціотерапія"
ВОЄВОДІ - лікареві, завідувачу відділення Олександру Павловичу Житомирського обласного медичного
стоматологічного об'єднання
ГАВРИЛЕНКУ - лікареві, завідувачу відділення Борису Георгійовичу Кіровоградського обласного
госпіталю для інвалідів Великої
Вітчизняної війни
ДРИГИБЦІ - лікареві, завідувачу відділення Омеляну Георгійовичу Глибоцької центральної районної
лікарні, Чернівецька область
ДРЯШКАБІ - лікареві Рахівської центральної Василю Петровичу районної лікарні, Закарпатська
область
КВАСНІЦЬКОМУ - лікареві, завідувачу відділення Миколі Васильовичу Тернопільської міської комунальної
лікарні швидкої допомоги
КИРИКУ - лікареві, завідувачу відділення Михайлу Миколайовичу Ізяславської центральної районної
лікарні, Хмельницька область
КОВАЛЬЧУКУ - лікареві Київської міської клінічної
Миколі Володимировичу лікарні N 8
КОСЯКОВУ - лікареві, завідувачу відділення Олександру Миколайовичу Київської міської клінічної лікарні
N 12
КУЗЬМОВИЧУ - заступникові головного лікаря 3-ї Григорію Івановичу міської лікарні, м. Кіровоград
ЛАВРОВУ - лікареві Кіровоградської міської Олександру Сергійовичу лікарні швидкої медичної допомоги
ЛЯХ - лікареві, завідувачу відділення Лені Федорівні Закарпатської обласної дитячої лікарні
МЕЛЬНИК - лікареві, завідувачу відділення Катерині Михайлівні Козятинської центральної районної
лікарні, Вінницька область
МОРОЗУ - головному лікареві медико-санітарної
Олександру Андрійовичу частини науково-виробничого комплексу
"Фотоприлад", м. Черкаси
НЕВОЙТ - лікареві, завідувачу відділення Марині Миколаївні Полтавської міської клінічної лікарні
N 2
ОЛІЙНИКУ - лікареві, завідувачу відділення Леоніду Івановичу Житомирської обласної клінічної
лікарні імені О.Ф. Гербачевського
ПАЄНКУ - лікареві, доцентові Львівського Олександру Станіславовичу національного медичного університету
імені Данила Галицького
ПОТАПКУ - голові Чернігівського обкому Павлу Івановичу профспілки працівників охорони
здоров'я
РОМАНЧУКУ - головному лікареві Івано-Франківського
Володимиру Романовичу онкологічного диспансеру
СЕМАНІВУ - начальникові управління охорони Мирославу Михайловичу здоров'я Рівненської обласної
державної адміністрації
СОЛОВІЮ - лікареві, завідувачу відділення Богдану Григоровичу Львівського обласного госпіталю
інвалідів війни та репресованих імені
Ю. Липи
ТЕРЕЩУК - лікареві, завідувачу відділення Людмилі Михайлівні Харківської обласної клінічної лікарні
ТУЧІНУ - лікареві, завідувачу відділення Данилу Абрамовичу Одеської міської клінічної лікарні
N 10
ФЕЙЦАРЕНКУ - головному лікареві Вінницької міської
Анатолію Івановичу клінічної лікарні N 3
ХАРАМАНУ - лікареві Інституту невідкладної і Савві Андрійовичу відновної хірургії імені В.К. Гусака
АМН України, м. Донецьк
ХОХОЛЄВІЙ - лікареві, завідувачу відділення Ганні Олексіївні Дніпропетровської обласної клінічної
психіатричної лікарні
ЧЕМОДУРОВУ - завідувачу відділення Кримської Миколі Трохимовичу республіканської клінічної лікарні
імені М.О. Семашка
ЧЕРЕДНИЧЕНКУ - лікареві, завідувачу відділення Володимиру Іллічу Черкаської обласної лікарні
ЩЕРБАКОВІЙ - лікареві Одеської обласної клінічної
Богдані Іллівні лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ГРИЦЮКУ - голові правління акціонерного Борису Павловичу товариства "Рівненський
науково-дослідний інститут технології
машинобудування"
ЖИБЕР - слюсареві-електромонтажникові Валентині Іванівні акціонерного товариства "Холдингова
компанія "Луганськтепловоз"
ЗАБРОЦЬКОМУ - голові правління акціонерного Олександру Павловичу товариства "Вінницький завод
тракторних агрегатів"
КАНТОРУ - голові правління акціонерного Сергію Анатолійовичу товариства "Завод "Екватор",
м. Миколаїв
ЦВІРКУНУ - начальникові служби державного Миколі Степановичу підприємства "Харківський
метрополітен"
ЧЕСНОКОВУ - начальникові цеху акціонерного Віктору Івановичу товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
АБОВЯНУ - начальникові дільниці товариства Павлу Рубеновичу "Миколаївський глиноземний завод"
ГЛОТКУ - ливарникові акціонерного товариства Олександру Семеновичу "Запорізький виробничий алюмінієвий
комбінат"
ДУЛІНУ - сталеварові акціонерного товариства Володимиру Івановичу "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
ЗАВОДОВСЬКОМУ - машиністові акціонерного товариства Дмитру Панасовичу "Дніпровський металургійний комбінат
імені Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
ІВАНУШКІНУ - директорові з виробництва товариства
Миколі Анатолійовичу "Миколаївський глиноземний завод"
КОЗЛОВЦЕВУ - вогнетривникові Лутугинського Геннадію Миколайовичу державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
КРАСОВСЬКОМУ - головному технологові проекту Євгену Миколайовичу товариства "Миколаївський глиноземний
завод"
МУХАНОВУ - підручному сталевара акціонерного Володимиру Мешковичу товариства "Криворізький
гірничо-металургійний комбінат
"Криворіжсталь", Дніпропетровська
область
САСІНУ - провідному інженерові-технологові Аркадію Георгійовичу акціонерного товариства "Український
графіт", м. Запоріжжя
ТОЛКАЧОВУ - начальникові цеху товариства Олександру Борисовичу "Миколаївський глиноземний завод"
ТРОНЮ - старшому майстрові акціонерного Михайлу Андрійовичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ЛОГВІНОВІЙ - начальникові управління - головному Людмилі Леонідівні державному інспекторові ветеринарної
медицини міста Сімферополя, Автономна
Республіка Крим
МИХАЛЬЧУК - завідувачу Мошоринської дільничної Євдокії Федорівні лікарні ветеринарної медицини,
Кіровоградська область
РАДІЛЬЧУКУ - начальникові управління - головному Володимиру Володимировичу державному інспекторові ветеринарної
медицини Новомосковського району,
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАНЬКОВСЬКОМУ - заступникові декана, викладачеві Анатолію Михайловичу Тернопільського національного
педагогічного університету імені
Володимира Гнатюка
БІЛОЛИПЕЦЬКІЙ - директорові фірми "Видавництво імені
Інні Ярославівні Олени Теліги", м. Київ
ВАКАЛУ - директорові Сумської дитячої музичної
Олександру Григоровичу школи N 4
ГАВРИЛЕНКО - науковому співробітникові Оксані Василівні літературно-меморіального музею
Оноре де Бальзака, с. Верхівня,
Житомирська область
ГАРАЩЕНКО - директорові Кіровоградської обласної
Олені Миколаївні універсальної наукової бібліотеки
імені Д.І. Чижевського
ГЛЄБОВИЧУ - керівникові Вишгородського Ярославу В'ячеславовичу муніципального дитячо-юнацького
духового оркестру-студії "Водограй",
Київська область
ГОЛУБ - завідувачу відділу Дніпропетровської
Ірині Станіславівні обласної універсальної наукової
бібліотеки
ГРИЦАЮ - директорові і диригентові Володимиру Богдановичу Тернопільського муніципального
духового оркестру "Оркестра Волі"
ГУБАНОВІЙ - голові правління акціонерного Галині Федорівні товариства "Дніпрокнига",
м. Дніпропетровськ
ДАВИДЮКУ - начальникові управління культури Петру Петровичу Рівненської обласної державної
адміністрації
ДУБІНІНІЙ - директорові Палацу культури "Октябрь",
Любові Олексіївні м. Костянтинівка, Донецька область
ЄВЕЦЬ - директорові-розпорядникові Олені Петрівні Національного оркестру народних
інструментів України, м. Київ
ІЩЕНКО - викладачеві Чернігівської музичної Валентині Володимирівні школи N 1 імені С.В. Вільконського
ЗАМОСТЯН - директорові культурно-мистецького Олені Василівні центру Національного університету
"Києво-Могилянська академія"
ЗАХАРЧЕНКУ - письменникові, м. Черкаси Василю Івановичу
КОВАЛЮ - начальникові відділу культури Миколі Івановичу Шполянської районної державної
адміністрації, Черкаська область
КУШПІТОВСЬКОМУ - директорові товариства "Зінтеко", Станіславу Євгеновичу м. Київ
МАЛЬЦЕВУ - директорові Чугуївської дитячої Петру Миколайовичу художньої школи імені І.Ю. Рєпіна,
Харківська область
МАЦЮКУ - художньому керівникові самодіяльного
Олександру Максимовичу ансамблю спортивного бального танцю
"Грація" Палацу дітей та юнацтва міста
Вінниці
НЕДІЛЬКО - заступникові директора Херсонської Ларисі Володимирівні обласної універсальної наукової
бібліотеки імені Олеся Гончара
НИЧЦІ - голові правління акціонерного Вадиму Івановичу товариства "Львівська книжкова фабрика
"Атлас"
ПОЛІЩУКУ - художньому керівникові і диригентові
Віктору Михайловичу аматорського народного хору ветеранів
війни та праці "Фронтові друзі",
м. Івано-Франківськ
РАКОМІНУ - керівникові народного фольклорного Олександру Васильовичу ансамблю "Троїсті музики" Степівського
сільського будинку культури,
Миколаївська область
САПІЖАКУ - заступникові директора Стахановського
Михайлу Степановичу педагогічного коледжу Луганського
національного педагогічного
університету імені Тараса Шевченка
СЛИНЬКУ - керівникові духового оркестру Івану Павловичу Зарізького сільського будинку
культури, Полтавська область
СТЕБЛЮК - начальникові управління культури Тамарі Олександрівні Феодосійської міської ради,
Автономна Республіка Крим
ТАРАСЕНКУ - поетові-пісняру, м. Полтава Володимиру Олександровичу
ФРОЛОВУ - провідному операторові телеканалу В'ячеславу Васильовичу "ІНТЕР", м. Київ
ХЕМІЮ - артистові Волинського державного Петру Андрійовичу академічного українського народного
хору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕРЕГОВСЬКОМУ - начальникові управління освіти і Зіновію Леонідовичу науки виконкому Івано-Франківської
міської ради
ВОЗНЯКУ - директорові Маяківської Євгенію Михайловичу загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів - лінгвістичного ліцею,
Волинська область
ГАВАШІ - заступникові голови Закарпатської Олегу Олодаровичу обласної державної адміністрації
ГАМРЕЦЬКОМУ - заступникові голови Вінницької Івану Степановичу обласної державної адміністрації
ГВОЗДЯК - завідувачу кафедри Ужгородського Ользі Михайлівні національного університету,
Закарпатська область
ГНУТЕЛЮ - викладачеві Технічного коледжу Ярославу Богдановичу Тернопільського державного
технічного університету
ГОЛОСУ - директорові Донецького політехнічного
Іллі Григоровичу технікуму
ГОРБОВУ - директорові Машинобудівного інституту,
Віктору Михайловичу завідувачу кафедри Національного
університету кораблебудування імені
адмірала Макарова, м. Миколаїв
ГУЛЬКО - учительці Кагарлицької Марії Миколаївні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 3, Київська область
КЛОПОТІ - старшому викладачеві Запорізького Євгенію Анатолійовичу національного університету
КОВЕЗІ - директорові Верхньорогачицької Івану Васильовичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 2, Херсонська область
КОРОЛЬОВІЙ - директорові спеціалізованої школи N 58
Раїсі Іванівні міста Севастополя
КРАВЧЕНКО - завідувачу дошкільного закладу Світлані Володимирівні "Веселка" с. Аджамки, Кіровоградська
область
КРИЖКУ - ректорові Бердянського державного Василю Васильовичу педагогічного університету, Запорізька
область
КУЗНЕЦОВІЙ - директорові Івано-Франківського вищого
Вірі Іванівні професійного училища готельного
сервісу і туризму
КУЗЬМУК - завідувачу дошкільного навчального Лідії Іванівні закладу N 44 поглибленого
гуманітарного розвитку, м. Рівне
КУЛІБАБІ - директорові Київської спеціальної Олександрі Федорівні загальноосвітньої школи-інтернату N 4
для слабозорих дітей
ЛАБУНСЬКІЙ - директорові Житомирського обласного Вірі Михайлівні центру еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді
МАРТИНЮКУ - ректорові Уманського державного Михайлу Тадейовичу педагогічного університету
імені П.Тичини, Черкаська область
МОЛОЧКУ - доцентові Чернігівського державного Василю Кириловичу педагогічного університету
імені Т.Г.Шевченка
НАЗАРЕНКО - викладачеві Дніпропетровського Ірині Володимирівні транспортно-економічного технікуму
ПЕЛЕХУ - методистові Полонської міської станції
Роману Івановичу юних туристів, Хмельницька область
ПЛЕСКАЦЕВИЧ - директорові Строганівського Таїсії Миколаївні республіканського дитячого будинку
комбінованого типу для дітей змішаного
віку, Автономна Республіка Крим
ПУШКАРЕНКУ - доцентові Сумської філії Національного
Павлу Івановичу університету внутрішніх справ
РЯБУСІ - директорові Херсонського ліцею Михайлу Івановичу
СОЛОВИХ - викладачеві, деканові Кіровоградського
Євгену Костянтиновичу національного технічного університету
СТРАШНІЙ - головному спеціалістові управління Марії Георгіївні освіти і науки Кіровоградської
обласної державної адміністрації
ТОДОСІЙЧУКУ - проректорові Вінницького державного Володимиру Леонідовичу аграрного університету
ТОМЕНЧУК - директорові Івано-Франківського Софії Петрівні комерційного технікуму
ШЕВЧЕНКУ - директорові Згурівського професійного
Василю Васильовичу ліцею, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
АЛЬОШИНІЙ - завідувачу відділення Подільської Зінаїді Олексіївні районної санітарно-епідеміологічної
станції, м. Київ
ГОЛУБЕНКО - акушерці пологового будинку N 2 Тамілі Петрівні міста Києва
ДОРОХОВІЙ - старшій медичній сестрі міської Валентині Олександрівні лікарні N 5 Центру охорони здоров'я
матері і дитини міста Севастополя
КРИЖАНІВСЬКОМУ - директорові Луцького базового Зіновію Дмитровичу медичного коледжу, Волинська область
НОВИЦЬКІЙ - старшій медичній сестрі Київської Тетяні В'ячеславівні центральної міської клінічної лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АРХІПОВУ - машиністові екскаватора акціонерного
Олександру Павловичу товариства "Південний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ВІЛКУЛУ - генеральному директорові акціонерного
Олександру Юрійовичу товариства "Центральний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ВОВКУ - президентові акціонерного товариства
Оресту Володимировичу "Ензим", м. Львів
ВОРОНКУ - директорові дочірнього підприємства Олександру Олександровичу "Хіммашсервіс" акціонерного товариства
"Сумихімпром"
ГЛАДИШЕВУ - електрозварникові акціонерного Сергію Анатолійовичу товариства "Луганський трубний завод"
ГОЛОВАЧУ - директорові філії "Іршанський Миколі Аскольдовичу гірничо-збагачувальний комбінат",
Житомирська область
ГОРОХОВСЬКІЙ - директорові, голові правління Галині Романівні акціонерного товариства "Мукачівська
трикотажна фабрика "Мрія",
Закарпатська область
ГОФМАН - начальникові цеху акціонерного Валентині Миколаївні товариства "Санта Україна",
м. Первомайськ, Миколаївська область
КОБЕРСЬКОМУ - генеральному директорові акціонерного
Володимиру Максимовичу товариства "Рівненська фабрика
нетканих матеріалів"
КОСТЮКУ - голові правління акціонерного Петру Степановичу товариства "Мар'янівський склозавод",
Житомирська область
КРАВЧЕНКО - малярові акціонерного товариства Валентині Василівні "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
КРАВЧЕНКО - фінансовому директорові товариства Галині Олександрівні "Миколаївський глиноземний завод"
ЛЯШЕНКУ - машиністові крана акціонерного Миколі Єгоровичу товариства "Стахановський завод
феросплавів", Луганська область
МАКСИМЕНКУ - начальникові цеху акціонерного Віктору Миколайовичу товариства "Полонський гірничий
комбінат", Хмельницька область
МОІСЕЄВУ - першому заступникові генерального Сергію Вікторовичу директора, головному інженерові
акціонерного товариства "Турбогаз",
м. Харків
ПОДОЛЬСЬКОМУ - плавильникові акціонерного товариства
Михайлу Івановичу "Нікопольський завод феросплавів",
Дніпропетровська область
ПРИЙМАК - голові правління акціонерного Ганні Іванівні товариства "Галант", м. Броди,
Львівська область
РОССОШИНСЬКОМУ - токареві сервісного центру "Металург"
Івану Васильовичу товариства "Миколаївський глиноземний
завод"
РУДАКОВІЙ - голові правління акціонерного Ларисі Олексіївні товариства "Шосткинський
міськмолкомбінат", Сумська область
СЕМЕНЕЦЬ - старшому машиністові товариства Олені Степанівні "Миколаївський глиноземний завод"
СЛУЦЬКОМУ - директорові Херсонського державного Миколі Георгійовичу заводу "Палада"
СМАЖЕЛЮКУ - голові правління акціонерного Анатолію Яковичу товариства "Ладижинський завод
силікатної цегли", Вінницька область
СТЕЦЕНКО - директорові товариства "Таланпром" Катерині Миколаївні м. Ромни, Сумська область
СУШКУ - Калуському міському голові, Роману Васильовичу Івано-Франківська область
ЧЕРНИШОВУ - начальникові відділу акціонерного Юрію Олексійовичу товариства "Запоріжкокс"
ШВЕЦЮ - директорові акціонерного товариства Миколі Григоровичу "Крафт Фудз Україна", м. Тростянець,
Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АТАМАНЮКУ - голові фермерського господарства Віктору Даниловичу імені Т. Шевченка Здолбунівського
району, Рівненська область
БАЛАБАНОВУ - директорові товариства "Рассвет" Василю Васильовичу Володарського району, Донецька область
ВОВЧУКУ - першому заступникові голови Петру Богдановичу Тернопільської обласної державної
адміністрації
ДІБРОВІ - голові спілки селянських господарств
Валерію Григоровичу "П'ятидні" Володимир-Волинського
району, Волинська область
ДОНЕЦЬ - майстрові машинного доїння Ірині Василівні сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Колос" Знам'янського
району, Кіровоградська область
ЄВДОКИМОВУ - генеральному директорові приватного Валентину Олександровичу підприємства "Кіровоградптахопром"
ІЩЕНКУ - директорові сільськогосподарського Володимиру Кириловичу товариства "Світанок" Чорнобаївського
району, Черкаська область
КАРПЕНКУ - генеральному директорові приватної Михайлу Михайловичу виробничої фірми "Агроцентр",
м. Дніпропетровськ
КАПЛЕНКУ - генеральному директорові Валерію Іллічу сільськогосподарського товариства
"Воскобійники" Шишацького району,
Полтавська область
КЕЛЬВИЧУ - директорові сільськогосподарського Леоніду Миколайовичу підприємства "Україна" Попільнянського
району, Житомирська область
КОНДРАТЕНКУ - заступникові начальника управління Валерію Миколайовичу Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
КОРНІЄНКУ - голові правління акціонерного Валентину Миколайовичу товариства "Радгосп "Весна"
Нижньогірського району, Автономна
Республіка Крим
КРИВОРУЧКУ - директорові приватного Миколі Петровичу сільськогосподарського підприємства
"Добробут" Ставищенського району,
Київська область
КУЧЕРУ - голові сільськогосподарського Олександру Григоровичу виробничого кооперативу "Прогрес"
Піщанського району, Вінницька область
НОСАЧЕНКУ - директорові сільськогосподарського Віктору Михайловичу товариства "Северинівка" Таращанського
району, Київська область
ПАЮКУ - голові правління аграрного Федору Петровичу рибогосподарського кооперативу
"Придунайська нива" Ізмаїльського
району, Одеська область
ПІЧКО - доярці науково-виробничої агрофірми Світлані Іллінічні "Перлина Поділля" Білогірського
району, Хмельницька область
РИБАКУ - голові сільськогосподарського Миколі Станіславовичу виробничого кооперативу "Маяк"
Козятинського району, Вінницька
область
СОЛОГУБУ - директорові сільськогосподарського Олександру Миколайовичу підприємства "Інтерагро Сквира",
Київська область
СПОРИШУ - голові приватного Івану Дмитровичу сільськогосподарського підприємства
"Перемога" Томашпільського району,
Вінницька область
СТЕФАНИШИНУ - начальникові головного управління Івану Миколайовичу сільського господарства і
продовольства Львівської обласної
державної адміністрації
ТЕМНЮКУ - директорові товариства "Покошицьке" Володимиру Михайловичу Коропського району, Чернігівська
область
ТЕМРІЄНКУ - директорові сільськогосподарського Валерію Олександровичу товариства "Колос" Тростянецького
району, Вінницька область
ТОРЯНИКУ - директорові сільськогосподарського Леоніду Дмитровичу товариства "Колос" Коломацького
району, Харківська область
ТУРАНСЬКОМУ - керівникові дочірнього підприємства Владиславу Цезаровичу "Рогачівське" Ружинського району,
Житомирська область
ФЕДЧЕНКУ - начальникові Сумського обласного Віктору Івановичу виробничого управління водного
господарства
ХУТНЯКУ - бригадирові тракторної бригади Миколі Матвійовичу приватного підприємства "Пижівське"
Новоушицького району, Хмельницька
область
ЦВЄТКОВУ - заступникові голови Асоціації Сергію Васильовичу фермерів та приватних землевласників,
Харківська область
ЯСИНСЬКОМУ - директорові сільськогосподарського Анатолію Юліановичу товариства "Першотравневе",
Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ПЕТРОВУ - директорові Сімферопольського Олександру Миколайовичу казенного експериментального
протезно-ортопедичного підприємства,
Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
АЛЕКСЄЄВУ - генеральному директорові товариства Сергію Васильовичу "Левант", м. Ялта, Автономна
Республіка Крим
БЕРНАЦЬКОМУ - заступникові голови правління - Болеславу Едуардовичу директору департаменту акціонерного
товариства "Київгаз"
ГАВРИЛОВУ - голові Черкаського обласного комітету
Гарі Миколайовичу профспілки працівників
житлово-комунального господарства,
місцевої промисловості, побутового
обслуговування населення
МУЗИЦІ - начальникові Вінницького підприємства
Олександру Федоровичу "Трамвайно-тролейбусне управління"
ТРОНЄВІЙ - організаторові ритуалу Ользі Арсентіївні Дніпропетровського міського
спеціалізованого комунального
підприємства ритуальної служби
ШАПОВАЛУ - генеральному директорові виробничого
Миколі Костянтиновичу об'єднання "Хмельницькі теплові
мережі"
ШАЦЬКОМУ - директорові товариства "Луганська Юрію Михайловичу телефонна компанія"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ЗАГРЕВІ - генеральному директорові державного Олександру Юхимовичу підприємства "Міжнародний аеропорт
"Львів"
ЗУБУ - директорові Дніпропетровського Миколі Івановичу регіонального структурного підрозділу
Державного підприємства обслуговування
повітряного руху України
КАРАМШУКУ - начальникові служби руху державного Михайлу Федоровичу підприємства "Харківський
метрополітен"
ЛИНДІ - водієві автобуса акціонерного Богдану Павловичу товариства "Тернопільське
автотранспортне підприємство 16127"
МІХЕЛЮ - диспетчерові акціонерного товариства
Василю Петровичу "Стахановський завод феросплавів",
Луганська область
ТУРКОВУ - начальникові служби перевезень Миколі Герасимовичу Республіканського підприємства
"Міжнародний аеропорт "Сімферополь"
ХВОРОСТУ - головному інженерові - першому Миколі Васильовичу заступникові начальника державного
підприємства "Харківський
метрополітен"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
АТАМАНОВУ - доцентові Донецького національного Володимиру Дмитровичу технічного університету
ДІДУШЕНКУ - головному тренерові чоловічої В'ячеславу Володимировичу гандбольної команди "ЗТР",
м. Запоріжжя
ДОЛЬНОМУ - майстрові спорту міжнародного класу з
Тарасу Васильовичу біатлону, м. Тернопіль
КРАВЧЕНКУ - начальникові Кримського Сергію Леонідовичу республіканського центру інвалідного
спорту "Інваспорт"
МИХАЙЛЕНКУ - старшому тренерові Львівської обласної
Віктору Андрійовичу організації фізкультурно-спортивного
товариства "Динамо"
СИНИЦІ - деканові Полтавського державного Василю Петровичу педагогічного університету імені
В.Г. Короленка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ТРОКОЗУ - начальникові управління охорони Володимиру Анатолійовичу навколишнього природного середовища
Київської міської державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
ЗАХАРОВУ - провідному конструкторові акціонерного
Миколі Миколайовичу товариства "Мелітопольський
верстатобудівний завод імені
23 Жовтня", Запорізька область
МЕТОШОПУ - раціоналізаторові, м. Канів, Черкаська
Івану Михайловичу область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАГРІЮ - голові Бориславського міського суду,
Василю Миколайовичу Львівська область
ВУС - судді Верховного Суду України Світлані Михайлівні
ГАНИЧУ - судді Залізничного районного суду Ігорю Маркіяновичу міста Львова
ЗАГОЛДНОМУ - судді Верховного Суду України Володимиру Вікторовичу
КАРНАУХУ - народному депутатові України Миколі Васильовичу
КНЯЗЕВИЧУ - члену Центральної виборчої комісії Руслану Петровичу
КОЛЕСНИКУ - судді Верховного Суду України Павлу Івановичу
КОРОТКОМУ - головному консультантові секретаріату
Миколі Миколайовичу Комітету Верховної Ради України з
питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності
МАГЕРІ - члену Центральної виборчої комісії Андрію Йосиповичу
МОЙСЕЄНКУ - Керівникові Служби з питань Віктору Миколайовичу помилування Секретаріату Президента
України
ОГНЮ - завідувачу секретаріату Комітету Цезарю Григоровичу Верховної Ради України з питань
бюджету
ОМЕЛЬЧЕНКУ - виконуючому обов'язки голови Анатолію Федоровичу військового апеляційного суду
Військово-Морських Сил, м. Севастополь
ОНОПЕНКУ - народному депутату України Василю Васильовичу
ПИЛИПИШИНУ - першому заступникові голови Віктору Петровичу Шевченківської районної у місті
Києві державної адміністрації
РЕДЬЦІ - судді Верховного Суду України Анатолію Івановичу
РЖЕПЕЦЬКОМУ - заступникові голови апеляційного суду
Олександру Павловичу Миколаївської області
РУДЮК - заступникові завідувача відділу Ніні Семенівні Апарату Верховної Ради України
ЧУЙКУ - голові Попаснянського районного суду
Володимиру Івановичу Луганської області
ЩЕРБАКОВУ - нотаріусу Київського міського Віктору Захаровичу нотаріального округу
ЯЦЮКУ - начальникові управління Департаменту
Володимиру Андрійовичу Секретаріату Кабінету Міністрів
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ВОЛОШЕНКО - художникові, м. Львів Тамарі Василівні
ДАНИЛИЧУ - художникові-живописцю, м. Ужгород Тарасу Федоровичу
КАСЬЯН - художникові акціонерного товариства Тетяні Костянтинівні "Черкаський шовковий комбінат"
КРИВОРУЧКУ - художникові-графіку, м. Чернівці Оресту Івановичу
ПОНІКАРОВУ - художникові-графіку, м. Одеса Василю Андрійовичу
СЕВРУК - художникові-монументалісту, м. Київ Галині Сильвестрівні
СЕЛЕЗІНЦІ - художникові-живописцю, м. Львів Михайлу Миколайовичу
СМИРНОВУ - художникові-живописцю, м. Севастополь
Євгену Володимировичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АЛЬОХІНУ - машиністові відособленого підрозділу
Сергію Миколайовичу "Шахтоуправління "Ровеньківське"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
БИЧЕНКУ - гірникові шахти "Дніпровська" Валерію Павловичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ГОРАНУ - головному механікові відокремленого Аркадію Самуіловичу підрозділу "Шахта
"Суходільська-Східна" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ГРЕБЕННИКОВУ - гірникові очисного вибою Анатолію Миколайовичу відокремленого підрозділу "Ордена
Трудового Червоного Прапора шахта
імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ЖДАНЮКУ - прохідникові акціонерного товариства
Сергію Івановичу "Трест "Луганськшахтопроходка"
ЖЕЛДАКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Олексійовичу "Трест "Антрацитвуглебуд" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЗОРКІНУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Миколі Миколайовичу "Шахта імені 50-річчя СРСР"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
КЛИМЕНКУ - бригадирові філії "Шахта "Тернівська"
Володимиру Петровичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КОНДРАШОВУ - бригадирові гірників шахти імені Олександру Георгійовичу М.В. Фрунзе державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
МАКСИМЕНКУ - начальникові дільниці акціонерного Олександру Володимировичу товариства "Шахта "Комсомолець
Донбасу", Донецька область
МАЛЬЦЕВУ - начальникові дільниці відокремленого
Вадиму Михайловичу підрозділу "Шахта імені
О.Г. Стаханова", Донецька область
МАЦЕГОРІ - механікові відокремленого підрозділу
Івану Івановичу "Шахта "Горіхівська" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ОЛІФЕРУКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Віктору Миколайовичу "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ПІКУЛІ - електрослюсареві шахти "Самарська" Михайлу Григоровичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ПОЛОЗЮКУ - прохідникові державного акціонерного
Ігорю Анатолійовичу товариства "Шахтоуправління "Донбас",
м. Донецьк
СЕРГІЄНКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Васильовичу "Шахтоуправління "Ровеньківське"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
СЛУЦЬКОМУ - бригадирові підрозділу "Шахта Віктору Васильовичу "Дуванна" акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
СОЛОЖЕНКУ - гірникові відособленого підрозділу Сергію Івановичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область



вгору