Document 1295-VII, valid, current version — Adoption on June 3, 2014
( Last event — Entry into force, gone June 28, 2014. Take a look at the history? )

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо встановлення віку дітей, які перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку разом із батьками

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 29, ст.944)

Верховна Рада України постановляє:

1. Абзац третій частини першої статті 13 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" (Відомості Верховної Ради України, 2008 р., № 45, ст. 313; 2009 р., № 41, ст. 597) викласти в такій редакції:

"Діти віком від 4 до 7 років перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку разом із батьками або іншими законними представниками".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
3 червня 2014 року
№ 1295-VII




on top