Про звільнення суддів
Верховна Рада України; Постанова від 08.09.20161515-VIII
Документ 1515-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 08.09.2016
 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про звільнення суддів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 39, ст.618)

Відповідно до пункту 9 частини п’ятої статті 126 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. У зв’язку з поданням заяви про відставку звільнити з посад суддів:

Верховного Суду України

Барбару Валентина Петровича,

Глоса Леоніда Федоровича,

Гусака Миколу Борисовича,

Колесника Павла Івановича,

Панталієнка Петра Васильовича,

Пивовара Володимира Федоровича,

Тітова Юрія Георгійовича;

Вищого адміністративного суду України

Бутенка Володимира Івановича,

Ємельянову Валентину Іванівну,

Зайцева Михайла Петровича,

Карася Олександра Васильовича,

Костенка Миколу Івановича,

Кошіля Валентина Васильовича,

Ланченко Людмилу Венедиктівну,

Малиніна Віктора Володимировича,

Моторного Олександра Анатолійовича,

Пилипчук Надію Григорівну,

Розваляєву Тетяну Самуілівну,

Ситникова Олександра Федотовича,

Тракало Валентину Володимирівну,

Цуркана Михайла Івановича,

Чалого Сергія Яковича;

Вищого господарського суду України

Гоголь Тамару Григорівну,

Добролюбову Тетяну Василівну,

Кочерову Ніну Олександрівну,

Круглікову Катерину Степанівну;

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Літвінова Євгена Володимировича,

Макарчука Михайла Андрійовича,

Шилову Тетяну Семенівну,

Юровську Галину Валентинівну;

апеляційного суду Волинської області

Бешту Григорія Борисовича,

Лозовського Анатолія Олександровича,

Міліщука Сергія Леонідовича,

Мудренко Людмилу Іванівну,

Польового Миколу Івановича,

Силку Галину Іванівну,

Фідрю Олександра Миколайовича,

Хомицького Анатолія Миколайовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області

Алькову Світлану Миколаївну,

Братіщеву Людмилу Анатоліївну,

Власкіна Валерія Миколайовича,

Волошина Миколу Петровича,

Гайдук Віру Іванівну,

Грищенко Наталю Миколаївну,

Дрибаса Леоніда Івановича,

Зайцева Василя Вікторовича,

Кислого Миколу Миколайовича,

Козлова Сергія Петровича,

Косенка Леоніда Миколайовича,

Котушенко Світлану Пилипівну,

Кочкову Наталію Олексіївну,

Лисичну Наталію Михайлівну,

Ляховську Ірину Євгеніївну,

Міхеєву Вікторію Юріївну,

Ремеза Валентина Анатолійовича,

Романюк Марину Марківну,

Рудь Валентину Вікторівну,

Свідерську Тетяну Анатоліївну,

Соколан Наталію Олександрівну,

Сербіна Валентина Віталійовича,

Семопядного Валерія Олексійовича,

Тарабана Євгена Олексійовича,

Черненкову Людмилу Андріївну,

Чернусь Катерину Петрівну;

апеляційного суду Донецької області

Лоленко Аллу Володимирівну,

Мішина Миколу Івановича;

апеляційного суду Житомирської області

Андрушкевича Сергія Зіновійовича,

Заполовського Володимира Йосиповича,

Заліщука Миколу Сергійовича,

Зарицьку Галину Василівну,

Матюшенка Ігоря Володимировича,

Мельничук Надію Миколаївну,

Михайловського Віктора Івановича,

Ткача Степана Опанасовича;

апеляційного суду Закарпатської області

Дроботю Віталія Васильовича;

апеляційного суду Запорізької області

Абрамова Валерія Іннокентійовича,

Алейнікова Григорія Івановича,

Бочарникова Сергія Олеговича,

Жечеву Наталію Іванівну,

Імберову Галину Петрівну,

Каракушу Катерину Вікторівну,

Краснокутську Олену Михайлівну,

Озарянську Лідію Опанасівну,

Панкеєва Олександра Вікторовича,

Прямілову Наталію Станіславівну,

Сапун Олену Анатоліївну,

Симонця Олександра Івановича,

Старовойт Ірину Пилипівну,

Стрелець Ларису Григорівну,

Татарінову Аллу Іванівну,

Шпоньку Володимира Павловича,

Яцуна Сергія Борисовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області

Вакарук Віру Михайлівну,

Кавацюка Миколу Федоровича,

Кривобокову Наталію Михайлівну,

Меленко Оксану Євгенівну,

Ткачук Ніну Володимирівну;

апеляційного суду Київської області

Поліщука Михайла Анатолійовича;

апеляційного суду Кіровоградської області

Белінську Ірину Миколаївну,

Бубличенко Валентину Петрівну,

Деревінського Сергія Миколайовича,

Кривохижу Віру Іванівну,

Лещенка Романа Миколайовича,

Сукач Тетяну Олександрівну;

апеляційного суду Луганської області

Украінцеву Людмилу Дмитрівну;

апеляційного суду Львівської області

Бакуса Володимира Ярославовича,

Бермеса Ігоря Володимировича,

Богонюка Миколу Ярославовича,

Вовка Анатолія Степановича,

Волинця Михайла Михайловича,

Гірник Тетяну Анатоліївну,

Гриновця Богдана Михайловича,

Зверхановську Лідію Дмитрівну,

Кабаля Ігоря Івановича,

Кобзаря Володимира Мар’яновича,

Михайлишин Галину Ярославівну,

Монастирецького Дмитра Івановича,

Олексієнко Марію Юліанівну,

Пайонкевича Тадея Тадейовича,

Пешкова Марка Івановича,

Тенюха Василя Петровича,

Федоришина Анатолія Васильовича,

Штефаніцу Юрія Георгійовича,

Яременка Олександра Дмитровича;

апеляційного суду Миколаївської області

Дзюбу Федора Семеновича,

Івченко Олену Михайлівну,

Квашу Сергія Володимировича,

Маляренко Ірину Борисівну,

Мурлигіну Олену Яківну,

Олещук Тетяну Львівну,

Пісного Ігоря Миколайовича,

Пустовара Михайла Леонідовича,

Семенчука Олександра Васильовича,

Хоміка Івана Михайловича,

Шолох Зою Леонідівну,

Царюка Володимира Володимировича,

Чернявського Анатолія Станіславовича;

апеляційного суду Одеської області

Ісаєву Надію Володимирівну,

Тарівєрдієва Тарівєрді Авчихановича;

апеляційного суду Полтавської області

Буленка Олександра Олексійовича,

Бурду Катерину Іванівну,

Винниченка Юрія Михайловича,

Голубенко Наталію Володимирівну,

Давиденка Едуарда Володимировича,

Денисенко Лілію Миколаївну,

Карнауха Петра Миколайовича,

Кожевнікова Олександра Володимировича,

Куліша Віктора Миколайовича,

Ландаря Олексія Васильовича,

Лісіченко Ларису Миколаївну,

Чічіля Володимира Анатолійовича;

апеляційного суду Рівненської області

Буцяка Зеновія Івановича,

Демянчук Світлану Василівну,

Ковалевича Станіслава Павловича,

Малько Ольгу Сергіївну,

Міщенко Ольгу Андрониківну,

Собіну Івана Михайловича;

апеляційного суду Сумської області

Гагіна Миколу Вікторовича,

Забару Ігоря Кліментійовича,

Пархоменко Ольгу Михайлівну;

апеляційного суду Харківської області

Виноградову Олену Павлівну,

Григорова Павла Олександровича,

Зазулинську Тетяну Петрівну,

Зубкова Леоніда Яковича,

Мікуліна Миколу Івановича,

Остапчика Сергія Васильовича,

Пашнєва Григорія Григоровича,

Снігерьову Раїсу Іванівну,

Устименко Валентину Євгенівну,

Шляхова Миколу Ілліча;

апеляційного суду Херсонської області

Бугрименка Володимира Григоровича,

Буженко Наталю Вікторівну,

Вороненко Тетяну Володимирівну,

Грушицького Андрія Андрійовича,

Іванову Ірину Петрівну,

Капітан Ірину Анатоліївну,

Ковальову Наталію Миколаївну,

Лісову Галину Євменівну,

Раєнка Валентина Івановича,

Ришкову Наталію Миколаївну,

Черству Єлизавету Олександрівну,

Чиркову Катерину Григорівну,

Шевцову Валентину Григоріївну;

апеляційного суду Хмельницької області

Баса Олексія Григоровича,

Варвус Юлію Дем’янівну,

Ващенка Сергія Євгенійовича,

Вітюка Володимира Жановича,

Власенка Олександра Васильовича,

Дуфнік Людмилу Михайлівну,

Заїку Віктора Миколайовича,

Задворного Олександра Леонідовича,

Ковтуна Віктора Панасовича,

Кізюн Ольгу Юріївну,

Козачка Сергія Віталійовича,

Курдзіля Віталія Йосиповича,

Латюка Петра Яковича,

Матковську Любов Олексіївну,

Переверзєву Нілу Іванівну,

Фанду Володимира Петровича,

Цугеля Ігоря Миколайовича,

Шершуна Віктора Володимировича;

апеляційного суду Черкаської області

Охріменко Наталію Іванівну,

Пальонного Володимира Сергійовича,

Попельнюха Руслана Олексійовича,

Швидкого Дмитра Миколайовича;

апеляційного суду Чернівецької області

Бреславського Олександра Григоровича,

Винту Юрія Михайловича,

Горецьку Світлану Олексіївну,

Косована Трояна Трояновича,

Кузняка Віталія Опанасовича,

Савчук Марію Володимирівну;

апеляційного суду Чернігівської області

Лазоренка Миколу Івановича,

Литвиненко Ірину Василівну,

Мельниченка Юрія Володимировича,

Навозенко Людмилу Степанівну,

Рудомьотову Світлану Георгіївну,

Хромець Надію Степанівну,

Щербакова Олександра Сергійовича;

апеляційного суду міста Києва

Боголюбську Людмилу Борисівну,

Качана Віктора Яковича,

Осіпову Людмилу Олександрівну;

Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду

Нагорну Людмилу Михайлівну,

Туркіну Леоніллу Петрівну,

Юхименка Олександра Васильовича;

Житомирського апеляційного адміністративного суду

Малахову Наталію Маратівну,

Одемчука Євгенія Віталійовича;

Київського апеляційного адміністративного суду

Борисюк Ларису Павлівну,

Грищенко Тамару Миколаївну,

Гром Любов Миколаївну;

Харківського апеляційного адміністративного суду

Філатова Юлія Миколайовича;

Дніпропетровського апеляційного господарського суду

Величко Надію Леонідівну,

Герасименко Ірину Миколаївну,

Пруднікова Володимира Віталійовича;

Київського апеляційного господарського суду

Лобаня Олександра Ілліча,

Федорчука Руслана Васильовича,

Шипка Володимира Васильовича;

Львівського апеляційного господарського суду

Мельник Галину Іванівну;

Харківського апеляційного господарського суду

Потапенка Володимира Івановича;

Козятинського міськрайонного суду Вінницької області

Крейдіна Олександра Олександровича;

Погребищенського районного суду Вінницької області

Бойчука Олександра Григоровича;

Теплицького районного суду Вінницької області

Панченка Дмитра Івановича;

Томашпільського районного суду Вінницької області

Ставнійчука Володимира Степановича;

Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області

Клімика Костянтина Олександровича,

Тарнавського Миколу Володимировича;

Ямпільського районного суду Вінницької області

Головіна Віктора Андрійовича;

Локачинського районного суду Волинської області

Вознюк Ірину Іванівну;

Любомльського районного суду Волинської області

Войтюка Леоніда Миколайовича,

Мосієвича Ігоря Вадимовича;

Нововолинського міського суду Волинської області

Галушку Олександра Григоровича;

Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області

Завізіон Тетяну Вікторівну;

Криворізького районного суду Дніпропетровської області

Приміч Ганну Іванівну;

Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області

Поліщука Ростислава Анатолійовича,

Шестакову Зульфію Сабітівну;

Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області

Болкарьова Сергія Васильовича;

П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області

Резніченка Миколу Сергійовича;

Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області

Михайлова Володимира Анатолійовича;

Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Литвинчука Володимира Петровича;

Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Макарову Тамару Юхимівну;

Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Тарасенка Олександра Вікторовича;

Волноваського районного суду Донецької області

Гальченко Ірину Василівну,

Ромахова Валерія Івановича;

Вугледарського міського суду Донецької області

Жамбровського Сергія Івановича;

Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області

Петруню Ніну Василівну,

Нейла Володимира Васильовича,

Янюка Юрія Броніславовича;

Красноармійського міськрайонного суду Донецької області

Пелепа Юрія Костянтиновича;

Олександрівського районного суду Донецької області

Кулікова Віктора Владиславовича,

Молчанова Віктора Андрійовича;

Селидівського міського суду Донецької області

Ігнатенко Луізу Іванівну,

Кротінова Віктора Олександровича;

Слов’янського міськрайонного суду Донецької області

Андрєєву Олену Миколаївну,

Алексєєнко Ірину Петрівну,

Геєнка Михайла Георгійовича,

Неженцеву Олену Володимирівну,

Носовську Людмилу Олексіївну,

Чернишова Юрія Вікторовича;

Калінінського районного суду міста Донецька

Гавриленка Олександра Миколайовича;

Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Потапову Тетяну Миколаївну;

Романівського районного суду Житомирської області

Кравчук Віру Петрівну;

Коростенського міськрайонного суду Житомирської області

Остапенко Наталью Михайлівну;

Лугинського районного суду Житомирської області

Бичківську Катерину Григорівну;

Іршавського районного суду Закарпатської області

Беламута Петра Микитовича;

Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області

Семерака Ігоря Олександровича;

Василівського районного суду Запорізької області

Кочеву Інну Вікторівну;

Енергодарського міського суду Запорізької області

Курач Ірину Василівну;

Михайлівського районного суду Запорізької області

Мовчана Олега Григоровича;

Жовтневого районного суду міста Запоріжжя

Беклеміщева Олега Вікторовича,

Федченко Ірину Михайлівну;

Ленінського районного суду міста Запоріжжя

Лисенко Ларису Іванівну,

Лихосенко Маргариту Олександрівну,

Махібороду Ніну Олександрівну,

Мусієнко Ніну Миколаївну,

Нікітенко Наталію Пантиліївну;

Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя

Леусенка Володимира Миколайовича;

Шевченківського районного суду міста Запоріжжя

Кляшторного Віктора Сергійовича;

Верховинського районного суду Івано-Франківської області

Данилюк Марію Петрівну;

Долинського районного суду Івано-Франківської області

Пулика Василя Васильовича;

Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області

Безбородько Віру Андріївну;

Яремчанського міського суду Івано-Франківської області

Гандзюка Дмитра Миколайовича,

Гребик Любов Володимирівну;

Броварського міськрайонного суду Київської області

Рабця Миколу Дмитровича;

Києво-Святошинського районного суду Київської області

Коцюрбу Миколу Петровича;

Ставищенського районного суду Київської області

Галича Юрія Михайловича;

Долинського районного суду Кіровоградської області

Бойка Павла Миколайовича;

Онуфріївського районного суду Кіровоградської області

Бондаренка Григорія Кузьмича;

Кіровського районного суду міста Кіровограда

Солопова Юрія Олексійовича;

Ленінського районного суду міста Кіровограда

Кореняка Володимира Клавдійовича,

Циганаш Ірину Анатоліївну,

Черненко Інессу Вікторівну;

Білокуракинського районного суду Луганської області

Скворцову Віру Григорівну;

Новоайдарського районного суду Луганської області

Добривечора Леоніда Дмитровича;

Рубіжанського міського суду Луганської області

Морозову Світлану Миколаївну;

Сватівського районного суду Луганської області

Гашинського Михайла Артуровича,

Пчолкіна Сергія Анатолійовича;

Бориславського міського суду Львівської області

Пещука Романа Йосиповича;

Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області

Дубеля Руслана Михайловича;

Миколаївського районного суду Львівської області

Березюка Григорія Михайловича;

Мостиського районного суду Львівської області

Стецика Ярослава Євстахійовича;

Сихівського районного суду міста Львова

Борейка Сергія Валентиновича;

Баштанського районного суду Миколаївської області

Бойко Людмилу Леонідівну,

Копейку Тетяну Опанасівну;

Братського районного суду Миколаївської області

Губанову Валентину Миколаївну,

Марценюка Сергія Анатолійовича;

Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області

Сотську Світлану Олексіївну;

Южноукраїнського міського суду Миколаївської області

Бобровського Ігоря Миколайовича,

Падалку Володимира Олексійовича;

Приморського районного суду міста Одеси

Каплю Олексія Івановича;

Карлівського районного суду Полтавської області

Жмурка Павла Яковича;

Кобеляцького районного суду Полтавської області

Рожкову Наталію Мирославівну;

Лубенського міськрайонного суду Полтавської області

Волювача Олега Васильовича,

Матвієнка Володимира Михайловича,

Яценка Володимира Васильовича;

Миргородського міськрайонного суду Полтавської області

Гриба Миколу Васильовича,

Чернюка Віталія Дмитровича;

Новосанжарського районного суду Полтавської області

Івка Володимира Миколайовича;

Пирятинського районного суду Полтавської області

Сімонову Світлану Григорівну;

Семенівського районного суду Полтавської області

Литвина Миколу Михайловича;

Ленінського районного суду міста Полтави

Андрущенка Сергія Анатолійовича;

Острозького районного суду Рівненської області

Поліщук Тамару Миколаївну;

Радивилівського районного суду Рівненської області

Драновську Світлану Зіновіївну,

Прачук Людмилу Іванівну;

Буринського районного суду Сумської області

Комлєву Валентину Семенівну,

Стеценко Валентину Сергіївну;

Глухівського міськрайонного суду Сумської області

Тимощенко Ірину Олександрівну;

Конотопського міськрайонного суду Сумської області

Аршук Тамару Миколаївну,

Громову Людмилу Володимирівну,

Калантаєнка Павла Сергійовича,

Лебедька Миколу Миколайовича;

Кролевецького районного суду Сумської області

Бєгунову Ольгу Вікторівну,

Сіру Галину Іванівну,

Школу Миколу Григоровича;

Путивльського районного суду Сумської області

Гриценка Петра Павловича;

Роменського міськрайонного суду Сумської області

Кондратенко Людмилу Петрівну,

Очиргораєву Ольгу Миколаївну;

Середино-Будського районного суду Сумської області

Дубінчину Тетяну Михайлівну;

Підволочиського районного суду Тернопільської області

Кузьменко Ірину Олександрівну;

Борівського районного суду Харківської області

Любу Валентину Іванівну;

Вовчанського районного суду Харківської області

Король Тетяну Вікторівну;

Зміївського районного суду Харківської області

Бережну Надію Михайлівну,

Нестерцову Наталію Віталіївну;

Ізюмського міськрайонного суду Харківської області

Адамова Ігоря Миколайовича,

Бутенка Володимира Миколайовича,

Вергуна Ігоря Васильовича,

Піддубного Івана Антоновича;

Кегичівського районного суду Харківської області

Криворотова Сергія Васильовича;

Куп’янського міськрайонного суду Харківської області

Сєлютіну Надію Миколаївну;

Лозівського міськрайонного суду Харківської області

Попова Олександра Григоровича;

Дзержинського районного суду міста Харкова

Задорожного Миколу Івановича;

Фрунзенського районного суду міста Харкова

Алфьорову Тетяну Михайлівну;

Білозерського районного суду Херсонської області

Коваленко Аллу Володимирівну,

Сімчука Сергія Борисовича;

Новотроїцького районного суду Херсонської області

Марківського Олександра Васильовича,

Соляник Ніну Іванівну;

Херсонського міського суду Херсонської області

Спічак Олену Борисівну;

Дніпровського районного суду міста Херсона

Стамбулу Михайла Івановича;

Городоцького районного суду Хмельницької області

Мельник Василину Михайлівну;

Нетішинського міського суду Хмельницької області

Ходоровського Богдана Васильовича;

Славутського міськрайонного суду Хмельницької області

Роїк Валентину Петрівну;

Придніпровського районного суду міста Черкаси

Макаренка Ігоря Володимировича,

Смоляра Андрія Олександровича;

Ічнянського районного суду Чернігівської області

Головченка Миколу Миколайовича;

Куликівського районного суду Чернігівської області

Войтеха Олександра Ілліча;

Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області

Бережняка Валерія Дмитровича,

Гордієць Людмилу Василівну,

Діденко Ольгу Петрівну,

Кобилецького Івана Федосійовича,

Куровського Юрія Васильовича,

Марченка Миколу Михайловича,

Скалозуба Олександра Миколайовича,

Хандогу Валентину Миколаївну;

Носівського районного суду Чернігівської області

Кучерявця Олександра Миколайовича;

Щорського районного суду Чернігівської області

Валевача Миколу Миколайовича;

Новозаводського районного суду міста Чернігова

Кузьміна Миколу Васильовича,

Подалюку Олексія Федоровича;

Деснянського районного суду міста Києва

Дігтяр Ірину Романівну;

Оболонського районного суду міста Києва

Мамонтову Ірину Юріївну;

Подільського районного суду міста Києва

Сербіну Наталію Григорівну;

Волинського окружного адміністративного суду

Александрову Марію Ананіївну;

Запорізького окружного адміністративного суду

Нечипуренка Олександра Михайловича;

Харківського окружного адміністративного суду

Кучму Юрія Вікторовича;

Хмельницького окружного адміністративного суду

Ніколайчука Миколу Євгеновича;

Чернігівського окружного адміністративного суду

Добрянського Віталія Віталійовича;

господарського суду Вінницької області

Кожухар Марію Сергіївну;

господарського суду Дніпропетровської області

Забарющого Михайла Івановича;

господарського суду Донецької області

Гринько Світлану Юріївну,

Овсяннікову Ольгу Володимирівну;

господарського суду Запорізької області

Алейникову Тетяну Георгіївну,

Гончаренка Сергія Анатолійовича,

Дьоміну Аллу Валентинівну,

Кагітіну Людмилу Петрівну,

Немченка Олександра Івановича,

Серкіза Віктора Григоровича;

господарського суду Кіровоградської області

Балика Володимира Михайловича,

Болгар Наталію Вікторівну,

Змеула Олександра Анатолійовича;

господарського суду Чернігівської області

Блохіну Жанну Вікторівну,

Івченка Сергія Миколайовича,

Репех Валентину Миколаївну,

Шестака Василя Івановича.

2. У зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням звільнити суддів:

апеляційного суду Рівненської області

Рожина Юрія Миколайовича;

Донецького апеляційного адміністративного суду

Бишова Максима Вікторовича;

Кіровського районного суду міста Дніпропетровська

Маймура Фелікса Федоровича;

Єланецького районного суду Миколаївської області

Патрика Юрія Юрійовича;

Кролевецького районного суду Сумської області

Хочину Анастасію Іванівну;

Жовтневого районного суду міста Харкова

Срокіну Ірину Іванівну;

господарського суду Миколаївської області

Гриньову-Новицьку Тетяну Віталіївну.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
8 вересня 2016 року
№ 1515-VIII


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...