Документ 2384-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.04.2018

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність I групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність I групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (реєстр. № 7537), поданий Кабінетом Міністрів України, з урахуванням такої пропозиції народних депутатів України:

у розділі I після цифри "I" додати слово та цифру "або II". 

2. Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням окремих положень альтернативного законопроекту (реєстр. № 7537-1), а також зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
4 квітня 2018 року
№ 2384-VIII
вгору