Про відзначення 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського
Постанова Верховної Ради України від 16.05.2013257-VII
Документ 257-VII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.05.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 1, ст.30)

У лютому 2013 року виповнилося 200 років з дня народження Семена Степановича Гулака-Артемовського - українського композитора, співака, драматурга.

Враховуючи вагомий внесок Семена Гулака-Артемовського у розвиток української культури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Семена Гулака-Артемовського, та сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 200-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 200-річчю з дня народження Семена Гулака-Артемовського.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
16 травня 2013 року
№ 257-VII
вгору