Документ 531-2016-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.07.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 липня 2016 р. № 531-р
Київ

Про затвердження плану заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

1. Затвердити план заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, коштів, отриманих як гранти, міжнародна технічна допомога, спонсорські, благодійні пожертви та з інших джерел.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 17
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 1 липня 2016 р. № 531-р

ПЛАН
заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

1. Забезпечити:

проведення за участю представників органів державної влади і органів місцевого самоврядування та громадськості урочистостей з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, обласні, Київська міська держадміністрації.


До 9 листопада 2016 р.;

відзначення на регіональному рівні 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Обласні, Київська міська держадміністрації, Український інститут національної пам’яті, громадські об’єднання (за згодою).


До 9 листопада 2016 р.;

проведення у навчальних закладах, закладах культури лекцій, бесід, засідань за круглим столом, інших тематичних інформаційно-освітніх заходів, присвячених громадсько-політичній та правозахисній діяльності Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


МОН, Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).


Протягом 2016 року;

встановлення, урочисте відкриття за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування і громадськості та утримання у належному стані пам’ятних знаків та меморіальних дощок у місцях, пов’язаних із життям та діяльністю членів Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Обласні, Київська міська держадміністрації.


До 9 листопада 2016 р.;

виготовлення та випуск конверта з оригінальною маркою, присвяченого 40-й річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, та проведення його спецпогашення.


Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (за згодою).


Протягом 2016 року;

висвітлення заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, трансляцію тематичних програм і передач, фільмів про діяльність Групи та її членів.


Держкомтелерадіо.


Протягом 2016 року;

виготовлення та поширення науково-популярних видань, присвячених 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, українському дисидентському та правозахисному руху.


Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, громадські об’єднання (за згодою).


Протягом 2016-2017 років.

2. Організувати:

проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


МЗС.


Протягом 2016 року;

тематичні виставки архівних документів та фотовиставки, присвячені громадсько-політичній та правозахисній діяльності Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Укрдержархів, Український інститут національної пам’яті.


Протягом 2016 року;

у бібліотеках та музеях тематичні виставки книг, речових пам’яток, пов’язаних з громадсько-політичною та правозахисною діяльністю Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Мінкультури.


Серпень 2016 р.;

проведення науково-практичної конференції, присвяченої громадсько-політичній та правозахисній діяльності Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.


Український інститут національної пам’яті, громадські об’єднання (за згодою).


Листопад 2016 р.;

покладення квітів до могил політичних в’язнів та дисидентів на Байковому кладовищі, в інших місцях поховань.


Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).


Листопад 2016 року.

3. Сприяти правозахисним громадським організаціям у проведенні заходів, спрямованих на успішне функціонування інститутів громадського суспільства.


Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, обласні, Київська міська держадміністрації.


Протягом 2016 року.

4. Ініціювати проведення урочистої зустрічі колишніх політичних в’язнів, дисидентів та членів їх родин з Президентом України.


Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, громадські об’єднання (за згодою).


Листопад 2016 року.
вгору